„Vítězné týmy mají skvělé vůdce. Jsou tvořeny správnými lidmi. Hrají, aby vyhrály. Snaží se pomoci k úspěchu ostatním. Stále se snaží zlepšovat.“ 

                                                                                                                                John C.Maxwell

 

Tým - Šárka Renčová

Šárka Renčová

Lektor, konzultant

Něco málo o mně

Jmenuji se Šárka Renčová, pocházím z Pardubic a stála jsem u zrodu společnosti Spirale. Charakterizuje mě smysl pro humor, neustálá touha po informacích a potřeba být obklopena lidmi, kteří mně ženou dál. Mám ráda život a to ve všech jeho podobách. 

Proč jsem se rozhodla spolupracovat právě na tomto projektu? Již dlouhou dobu pozoruji věci, které se v lidských životech neustále opakují a cyklí. A vzhledem k mé vrozené zvědavosti, se neustále snažím hledat odpovědi na to, proč se mně i všem okolo mě dějí podobné věci. Nakonec vždycky zjistím, že odpovědi na ty nejsložitější otázky jsou velmi jednoduché a máme je většinou sami v sobě.

Díky zkušenostem z velkých korporací i menších firem si troufám říci, že mou silnou devízou je umění naslouchat. Miluji takové diskuze a debaty s ostatními lidmi, které mě dokážou obohatit a často díky tomu docházím k uvědomění si, že je tolik pravd, z kolika úhlů se na danou věc můžeme podívat. Jsem pragmatik – tělem i duší.

Obklopuji se  lidmi, na které můžu spolehnout a obdivuji ty, kteří dodržují vědomě i nevědomě určitá nepsaná pravidla – mám ráda všechny, kteří se chovají fér.

V projektu Spirale je mým cílem předávání zkušeností v oblasti ŘÍZENÍ SEBE - etika, vztahy (nejen) na pracovišti, WorkLife balance a v neposlední řadě i široká škála obchodních dovedností - Vedení obchodního jednání po telefonu, vyjednávání, budování vztahu se zákazníkem a pod.. Bude mi potěšením Vám moci předat něco málo ze svých zkušeností a dovedností.

Těším se na setkání s Vámi!

 

 

Kontakt

Aktuality

Děti Štěstěny

24. června 2016

Nové začátky

9. září 2014

Sociální sítě