„Vítězné týmy mají skvělé vůdce. Jsou tvořeny správnými lidmi. Hrají, aby vyhrály. Snaží se pomoci k úspěchu ostatním. Stále se snaží zlepšovat.“ 

                                                                                                                                John C.Maxwell

 

Tým - Pavel Stejskal

Pavel Stejskal

Lektor, konzultant

Něco málo o mně

Jmenuji se Pavel Stejskal, narodil jsem se v Praze a stál jsem na počátku projektu Spirale. Řekl bych o sobě, že jsem vyrovnaný a klidný člověk, který řeší situace s rozvahou a nadhledem. Naproti tomu jsem energická osobnost, která nemá ráda stereotyp. Rád zkouším nové věci. Vždy mne velmi inspirovali a inspirují lidé, kteří dokáží své vlastní sny přetavit v realitu.

Za mnoho let své dosavadní profesní zkušenosti v oblasti marketingu a obchodu jsem se naučil naslouchat přáním svých zákazníků, přinášet jim přidanou hodnotu, úspěšné vyjednávat a k tomu efektivně řídit svůj čas. V dnešní hektické době je čím dál těžší mít čas na to, co nás baví a být úspěšný po profesní stránce. Proto bych rád předával své nabité zkušenosti a znalosti ostatním.

Do projektu Spirale jsem vstoupil s cílem předávat tyto hodnoty všem, kdo se nespokojí s málem, ale chtějí se neustále zlepšovat. Baví mě práce s lidmi, mít možnost je inspirovat a motivovat. Neexistuje lepší pocit než ten, kdy vidíte na ostatních nadšení a přínos toho, co jim osobně předáváte. Pevně věřím, že i Vám ukážu cestu, jak efektivněji vyjednávat, dokázat si stanovit pracovní i osobní priority a mít čas na to, co Vás opravdu baví. 

V projektu Spirale bych Vám rád předal své zkušenosti a schopnosti ze své dosavadní praxe v oblasti marketingu a obchodu. Moje silná témata je řízení času, obchodní dovednosti a budování vztahů se zákazníkem.

Těším se, že Vás budu mít možnost poznat osobně. 

Kontakt

Aktuality

Děti Štěstěny

24. června 2016

Nové začátky

9. září 2014

Sociální sítě