„Vítězné týmy mají skvělé vůdce. Jsou tvořeny správnými lidmi. Hrají, aby vyhrály. Snaží se pomoci k úspěchu ostatním. Stále se snaží zlepšovat.“ 

                                                                                                                                John C.Maxwell

 

Tým - Milan Šácha

Milan Šácha

Lektor, konzultant

Něco málo o mně

Jmenuji se Milan Šácha a pocházím z Prahy. Mé motto je „Žít naplno“ – a toho se snažím držet. Život přináší celou řadu výzev, jednou z nich je předávat nabrané poznatky a zkušenosti dále. Díky tomu můžete číst následující řádky.

Rád potkávám a poznávám nové lidi, kteří mě dokáží inspirovat a posouvat dále. Mé dosavadní pracovní i životní zkušenosti mě naučily mnoha schopnostem a dovednostem, o které se velmi rád podělím a budu velmi rád, pokud jimi budu moci dál inspirovat. V zaměstnání se do jisté míry odráží také to, jak se člověk chová ve svém soukromém životě. Vlastnosti, které mě definují, jsou elán a zodpovědnost. Nejen za sebe, ale také za své nejbližší okolí.

V rámci Spirale se společně můžeme setkat u témat jako je komunikace, obchodní dovednosti, interní sales - vedení obchodního jednání po telefonu a mnoho dalších. Budu se velmi těšit na naše osobní setkání a na vzájemnou inspiraci.

Kontakt

Aktuality

Děti Štěstěny

24. června 2016

Nové začátky

9. září 2014

Sociální sítě