„Vítězné týmy mají skvělé vůdce. Jsou tvořeny správnými lidmi. Hrají, aby vyhrály. Snaží se pomoci k úspěchu ostatním. Stále se snaží zlepšovat.“ 

                                                                                                                                John C.Maxwell

 

Tým - Karolína Smutná

Karolína Smutná

Lektor, konzultant

Něco málo o mně

    Jmenuji se Karolína, původně pocházím z Brna ale již několik let žiji a působím v Praze. Od útlého věku jsem se vždy věnovala sportu ať už na amatérské nebo závodní úrovni. Pohyb byl vždy součástí mého života a velice rychle jsem pochopila, že moje tělo ani hlava nebude fungovat správně, pokud nebudu více rozumět stravě a tomu, jaký má na mě vliv. Díky takovému zjištění jsem si výživu vybrala jako svůj hlavní obor a již 10 let zjišťuji, jaký vliv má to, co sníme a vypijeme na naše zdraví, tělo, duši i emoce. 

    Lidé jsou v dnešní době pod velkým tlakem, ať už v honbě za „dokonalým tělem, tak v každodenním fungování, kdy je na nás apel fungovat co nejvýkonněji. Tento tlak ovlivňuje nejen vzhled našeho těla, ale také naše zdraví, to, jak se cítíme a jak působíme na své okolí. Jsme denně vystavovány vnitřním i vnějším bitvám a v přemíře informací málokdo vlastně ví, jak k sobě správně přistupovat. Zmítáme se v začarovaných kruzích nesmyslných zásahů do našeho jídelníčku, vnitřní nespokojenosti a přemíře stresu, stáváme se méně produktivní, nepodáváme takové výkony a naše tělo tlačíme daleko za zónu jeho optimálního fungování.   

    Začala jsem se výživě hlouběji věnovat, zkoušet a vzdělávat se u českých i zahraničních specialistů. Díky těmto osobním zkušenostem vím, že jídlo je silný transformačnínástroj pro tělo i mysl. Že strava nám může škodit ale také neskutečně pomáhat. Že záleží na každém z nás, jakou cestu si zvolíme, protože to, co si „strkáme do pusy“, patří mezi situace, které můžeme mít zcela podkontrolou. A také vím, že zdraví ani nemoc nejsou náhoda. Že kvalitu vlastního života, po všech stránkách, máme plně ve vlastních rukou, a jsme to jen a jen my sami, kdo je za ni zodpovědný. Všechny tyto aspekty se zásadně podílejí nejen na našem štěstí, zdraví ale i fyzické a psychické pohodě a já se rozhodla pomáhat šířit tyto myšlenky dále a ukazovat lidem cestu, která je k tomu co nejvíce přiblíží.

V projektu Spirale je mým cílem předávání zkušeností v oblasti ŘÍZENÍ SEBE - jak se správně stravovat, jak naše strava ovlivňuje naše emoce a celkově náš život, jak díky stravě můžeme změnit sebe a své okolí a v neposlední řadě, jak být celkově více šťastný, v pohodě a cítit se jednoduše dobře a fajn díky tomu, že společně zjistíme, jak naše tělo funguje jako celek. 

Kontakt

Aktuality

Děti Štěstěny

24. června 2016

Nové začátky

9. září 2014

Sociální sítě