„Vítězné týmy mají skvělé vůdce. Jsou tvořeny správnými lidmi. Hrají, aby vyhrály. Snaží se pomoci k úspěchu ostatním. Stále se snaží zlepšovat.“ 

                                                                                                                                John C.Maxwell

 

Tým - Jitka Šimánková

Jitka Šimánková

Zakladatelka společnosti, lektor, konzultant

Něco málo o mně

Jmenuji se Jitka Šimánková, pocházím z Příbrami a jsem zakladatelkou společnosti Spirale. Úsměv a dobrá nálada je mé druhé já. Není to tak, že bych se neuměla mračit, ale s úsměvem mne ten život prostě tak nějak více baví. 

Jsem trochu rebel s nekonečným množstvím energie, nápadů a odhodlání. Oceňuji pravdu, etiku a smysl pro fair play. Mám ráda lidi, kteří na sobě rádi pracují, vzdělávají se, a kteří mění své okolí tím, že mění sebe. To byl i jeden z hlavních hnacích motorů pro založení společnosti. Každý z nás jsme se za svůj život měli možnost mnohému naučit a stále se učíme.. A když spojíme naše zkušenosti, znalosti a vše co jsme se měli možnost do této doby naučit, tak si můžeme navzájem pomoci v tom, abychom neopakovali stejné chyby, které už někdo před námi vyzkoušel.

Díky mnohaleté zkušenosti jak z velké korporace, tak i z malých a středních firem jsem se měla možnost mnohému naučit. Potkala jsem mnoho životních učitelů a spousta lidí mne inspirovala. Věřím, že i mne se povede mými dosavadními zkušenostmi inspirovat Vás a pomoci vám „ukázat směr“…

V projektu Spirale mám za cíl předávat zkušenosti z oblasti ŘÍZENÍ LIDÍ - vedení lidí, motivace, koučinku, náboru nových členů týmů a jejich zaškolování, prodejních dovedností a v neposlední řadě týmové spolupráce a týmových aktivit. V oblasti ŘÍZENÍ SEBE jsou to témata jako - sebemotivace, etika, prezentační a komunikační dovednosti, zdravé sebevědomí a práce se sebou samým. Vždyť ono všechno začíná v nás - Změň sebe a změníš okolí.

 

Kontakt

Aktuality

Děti Štěstěny

24. června 2016

Nové začátky

9. září 2014

Sociální sítě