„Vítězné týmy mají skvělé vůdce. Jsou tvořeny správnými lidmi. Hrají, aby vyhrály. Snaží se pomoci k úspěchu ostatním. Stále se snaží zlepšovat.“ 

                                                                                                                                John C.Maxwell

 

Tým - Jan Štěpánek

Jan Štěpánek

Lektor, konzultant

Něco málo o mně

Jmenuji se Honza Štěpánek a pocházím z Plzně. Rád hledám správné cesty, rád po nich jdu a rád přicházím do cíle, abych mohl vybrat další cestu a další cíl. Baví mě nevzdávat se a baví mě vidět, když lidem kolem sebe pomůžu posunout se o pár kroků nebo o pořádný kus dopředu na jejich cestě.

Pracoval jsem v oboru kartografie, výroby reklamy, telekomunikací a v oboru finančním, jako obchodník nebo manažer obchodníků. Díky tomu jsem si velmi dobře uvědomil, že vztah "manažer - obchodník" i vztah "obchodník - klient" je hlavně o pomoci a o partnerství. Ve všem co jsem dělal a dělám, nebylo možné jít po cestě směrem k cíli bez práce na sobě samém. To je má životní filozofie, že čím více na sobě člověk pracuje a čím více pomáhá ostatním lidem v tom, aby byli sami efektivnější v nacházení řešení, rychlejší, úspěšnější a mohli prožívat lepší život... tím lepší a zábavnější je cesta jeho samého. Život musí člověka bavit. Mnoho lidí uvádí, že věci, které by rádi ve svém životě dali dopořádku, nebo alespoň posunuli k lepšímu, jsou: vztahy, čas a peníze. V rámci SPIRALE pomáhám lidem právě s časem a s penězi jak v oblasti ŘÍZENÍ SEBE tak i v oblasti ŘÍZENÍ LIDÍ. Mými tématy jsou: Timemanagement - Finanční stabilita - Investice.

Co je důležitější: Vaše budoucnost nebo přítomnost?

Budu se těšit na setkání s Vámi!

 

Kontakt

Aktuality

Děti Štěstěny

24. června 2016

Nové začátky

9. září 2014

Sociální sítě