„Vítězné týmy mají skvělé vůdce. Jsou tvořeny správnými lidmi. Hrají, aby vyhrály. Snaží se pomoci k úspěchu ostatním. Stále se snaží zlepšovat.“ 

                                                                                                                                John C.Maxwell

 

Tým - Alfred Strejček

Alfred Strejček

Lektor, konzultant

Něco málo o mně

Alfred Strejček, český herec, moderátor, recitátor, hudebník, scénárista a pedagog. Jeho hlas se vepsal do povědomí posluchačů rozhlasu i televize. Je vyhledávaným interpretem melodramatických děl. Spolupracuje s našimi nejvýznamnějšími hudebními tělesy i sólisty – Česká filharmonie, FOK, SOČR, Janáčkovo kvarteto, Musica Bohemica, Chairé, Virtuosi di Praga, Barock Jazz Q, Big band Českého rozhlasu, Štěpán Rak, Václav Hudeček, Jiří Hlaváč, Miroslav Petráš, Jaroslav Svěcený, Ivan Ženatý a další. Pět let působil jako pedagog uměleckého přednesu na pražské konzervatoři. Patří mezi špičkové interprety poezie a prózy a je několikanásobným laureátem soutěží profesionálních umělců v uměleckém přednesu. Je držitelem nejvyššího ocenění v tomto oboru – Křišťálové růže. Přednáší též v latině, angličtině, němčině, španělštině a italštině. A v neposlední řadě má za sebou řadu filmových a televizních rolí.

Alfred Strejček je pro mne člověk se skutečným darem přednesu a uměleckého projevu. Velice si vážím skutečnosti, že mám tu možnost s ním spolupracovat. 

V rámci Spirale Alfred Strejček zastřešuje témata komunikačních dovedností, rétoriky a uměleckého přednesu. 

Kontakt

Aktuality

Děti Štěstěny

24. června 2016

Nové začátky

9. září 2014

Sociální sítě